Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_zapros-kino-poziom__3_

21.05.2020 - 31.12.2020

MOJEeKINO.PL | ZAPROŚ MUZĘ DO SWOJEGO DOMU!

Jeśli tęskniliście za oglądaniem razem z nami filmów, to mamy dla Was dobrą wiadomość! 


Od 21 maja za pomocą platformy MOJEeKINO.PL, będziecie mogli obejrzeć filmy w Kinie Muza w swoim domowym zaciszu.


Wirtualne sale kinowe Stowarzyszenia Kin Studyjnych


W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 działalność wszystkich kin została zawieszona do odwołania. Od blisko dwóch miesięcy żyjemy w świecie bez bliskości kultury, spotkań i rozmów, bez emocji, jakie wywołuje w nas ciemna sala kinowa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzielenia się owymi emocjami, wspólnego doświadczenia i przeżywania wysokiej kultury Stowarzyszenie Kin Studyjnych powołuje do życia platformę kin studyjnych - MOJEeKINO.PL.

Od 21 maja Stowarzyszenie zaprosi fanów małych, przytulnych kin z niebanalnym repertuarem na największą w Polsce platformę zrzeszającą kilkadziesiąt kin, dzięki której widzowie znów będą mogli poczuć namiastkę prawdziwego filmowego doświadczenia. Spośród listy kin znajdujących się na platformie wybierz swoje ulubione i ciesz się jego unikatowym programem z pieczołowicie przygotowaną ofertą promująca kino arthouse’owe. 

Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe – spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne, a nawet festiwale filmowe.

Platforma przystosowana będzie dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu – część filmów wyświetlanych będzie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.

Odliczajmy wspólnie do startu mojeekino.pl!

Działalność platformy rozpocznie wydarzenie bez precedensu - pierwszy w Polsce w całości zrealizowany on-line festiwal filmów fabularnych 26. WIOSNA FILMÓW

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier.Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Buy_ticket
Przycisk_muza