NIMFOMANKA CZ.1 - od 10 styczna, CZ. 2 od 31 stycznia

NIMFOMANKA CZ.1 - od 10 styczna, CZ. 2 od 31 stycznia

O FILMIE

reż. Lars von Trier | Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania 2013

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe.  Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie.

Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.
Film ten jest lekką, poetycką opowieścią o podróżach erotycznych kobiety - Joe (w tej roliCharlotte Gainsbourg).

 

8 WERSJI PLAKATU

Można je podziwiać w holu Muzy i wygrywać w konkursach na profilu kina na Facebooku. Seria limitowana.

 

BUTIK BOSSY - PREMIEROWY WEEKEND "NIMFOMANKI" W MUZIE

Przy pokazach filmu ?NIMFOMANKA cz.1? w premierowy weekend współpracujemy butikiem BOSSY:
- Bossy Bedroom Equipment
Ulica Franciszka Ratajczaka 20, Poznań
www.bossy.com.pl

Butik BOSSY to miejsce gdzie edukacja i światowe trendy łączą się oferując swoim klientom nieznaną do tej pory przyjemność. Oferta BOSSY to zestaw stylowych i wyszukanych artykułów erotycznych, wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów, mających zapewnić niepowtarzalne przeżycia. Naszym celem jest edukacja i udowodnienie, że zabawki erotyczne to urządzenia treningowe, zwiększające czucie własnego ciała, wzmacniające bliskie relację z partnerem, a przede wszystkim sprowadzające zdrowie seksualne na właściwy tor.

- Co dziesiąty widz pokazu ?Nimfomanki cz.1? w piątek 10.01. godz.20.45 otrzyma voucher na zakupy w butiku BOSSY o wartości 50 zł (do wyczarpania puli), będzie można takie vouchery wygrać też na naszym profilu na Facebooku. Każdy widz piątkowego seansu otrzyma drobny upominek od butiku BOSSY.

- W holu kina sklep BOSSY wystawi stoisko z asortymentem: książki edukacyjne, zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych; albumy związane ze sztuką erotyczną; Kalendarz Muzeum Erotyzmu; stoisko będzie czynne: w piątek od g.19.30, w sobotę od 19.30, w niedzielę od 20.00.

Druga część filmu ?Nimfomanka? wchodzi do kin 31.01.

FILM JEST PRZEZNACZONY TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!