Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo

PORANKI RODZINNE

Narrow_thumb_muza_cykle_hd-27

PORANKI RODZINNE

CZYM SĄ PORANKI RODZINNE? 
Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? PORANKI RODZINNE to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat). Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie - dla starszego pokolenia - są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut. 

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona (36 osób). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada AMBIENTÓWKA. Raz w miesiącu PORANEK RODZINNY dedykowany jest książce z Wydawnictwa ZAKAMARKI

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE? 
Kino Muza w Poznaniu | Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00*
LIPIEC - SIERPIEŃ PRZERWA WAKACYJNA

* Program może ulec zmianie, prosimy o sprawdzanie w repertuarze kina. 


11:00 | Bilety na seans:
10 zł
| 5 zł z Kartą Rodziny Dużej

11:45 | Bilety na warsztaty*: 
5 zł | 2 zł
 z Kartą Rodziny Dużej

* opłata za warsztaty dotyczy dziecka oraz rodziców/opiekunów biorących udział w warsztatach. Nasze kino to przyjazna przestrzeń dla tych nawet najmłodszych widzów. Na górnym holu znajdziecie strefę zabawy dla dzieci i wyjątkowy Zakamarkowy Kącik Książkowy!PARTNERZY CYKLU:


Buy_ticket
Przycisk_muza